دوربین های مخفی را با گوشی اندروید خود پیدا کنید

ممنون از امتیاز شما
[Total: 4 Average: 4.3]

دوربین های مداربسته و سیستم های حفاظتی و نظارتی در کنار مزایا و فوایدی که دارند میتوانند در برخی اوقات باعث مشکلاتی برای شما شوندبه طور مثال شاید شما به طور ناخواسته و زمانی که اصلا دوربینی در هیچ مکانی ندیده بودید تصاویری از شما توسط دوربین های مخفی پنهان شده در محیط ضبط شده باشد.در این مقاله قصد داریم تا شما را با نرم افزار جدید اندرویدی آشنا کنیم که میتواند شما را از وجود این دوربینها مطلع کند

 

در حالی که این موضوع شاید برای شما کمی تا حدودی غیر قابل باور و عجیب باشد، اما به سادگی میتوان با گوشی هوشمند خود از وجود دوربین های مخفی با خبر شوید! گوشی های هوشمند قادر به تشخیص دوربین های مخفی بوده و امروز ما به شما نرم افزاری را معرفی خواهیم کرد که میتوان با گوشی هوشمند اندروید  دروبین های مخفی را پیدا کرد

برای پیدا کردن دوربین های مخفی توسط گوشی های هوشمند به طور کلی دو راه پیش روی شماست. اولین روش استفاده از سخت افزار گوشی برای پیدا کردن میدان های الکترومگنتیک است. با نصب یک نرم افزار ساده میتوان با گوشی هوشمند خود به سادگی در محیطی که احتمال وجود یک دوربین مخفی را میدهید قدم زده و اگر محیط های قوی الکترومگنت پیدا کردید، مطمئن باشید که در آن جا یک دوبین قرار گرفته است که شما از وجود آن بی اطلاعید..

و اماروش دیگری که به وسیله آن گوشی های هوشمند قادر به کشف دوربین های مخفی هستند، یافتن و کشف نورهای منعکس شده  از لنز دوربین است. این روش مانند روش قبلی مورد اطمینان نیست اما نرم افزارهایی نیز برای این موضوع وجود دارد که حداقل به شما کمک میکند تا اشیای کوچکی که روی فرش افتاده اند را به سادگی پیدا کنید!

ردیابی دوربین های مداربسته با گوشی دارای سیستم عامل اندروید

 

در این مظلب نرم افزاری را معرفی میکنیم که از روش اول که روش بهتر و دقیق تری است برای کشف دوربین های مخفی استفاده میکند. نرم افزار Hidden Camera Detectorدانلود کنید، نرم افزاری رایگان و بسیار پر مخاطب با کاربری ساده و لذت بخش که با استفاده از روش کشف میدان های الکترومگنت  شما  را قادر به پیدا کردن تمامی دوربین های مخفی مینماید.

نحوه فعالیت و الگوریتم این نرم افزار بر اساس کاهش نویز دریافتی از سایر تشعشعات الکترومگنت همانند آنتن های مخابراتی یا دستگاه های دیگر است. وقتی نرم افزار را بر روی گوشی خود اجرا میکنید، با قرار گرفتن گوشی در مجاورت یک دوربین مخفی، یک نقطه قرمز رنگ به شما نمایش خواهد داد.

در اینجا باید به یک نکته توجه کرد

نکته ای که وجود دارد این است که این نرم افزار سایر میدان ها را نیز شناسایی کرده و ممکن است داخل رخ دهد.برای نتایج دقیق  به عددی که بر روی صفحه نمایش میبینید، توجه کنید. اگر این عدد بیشتر از 100 بود به احتمال بسیار زیاد شما در مجاورت یک دوربین مخفی قرار دارید:

همچنین این نرم افزار قادر به کشف دوربینهای دورتر نسبت به فاصله فعلی شماست. با استفاده از امکان IR و با گرفتن گوشی به سمتی که احتمال وجود  دوربین در آنجا میرود، میتوانید صحت حدس و گمان خود و این نرم افزار  را مورد ارزیابی قرار دهید

برای خواندن مطالب بیشتر و مفید تر بر رو این لینک کلیک کنید

برگشت به بالا